Format Kitap
Barkod 9786258062205
Yayın Tarihi 2022-05-25
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 279
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Taşkın Tuna
Grafiker   : Yasin Çetin

Hiç düşündünüz mü?
Anne ve babanızdan ikisi veya biri olmasaydı ya da içlerinden biri, bir başkasıyla evlenmiş olsaydı dünyaya gelmeyecektiniz. Buna göre sizin varlığınız, anne ve baba olarak iki kişiye bağlı. Ama annenizin de bir annesi ve bir babası olduğu gibi, babanızın da bir anne ve bir babaya sahip olduğu gerçeği karşısında, sizin doğumunuzda rolü olan kişilerin sayısı şimdi dörde yükselmiş oldu. Yani iki büyükbaba ile iki büyük annenin, annenizle babanızın doğumlarında söz sahibi olduğu ortaya çıkmış oluyor. Hikâye burada bitmiyor!
Bu silsileyi yüzlerce sene geriye alırsanız ihtimalin katlanarak arttığını göreceksiniz. Bu silsileyi bozacak bir olumsuzluk, mesela içlerinden biri eşiyle karşılaşmasaydı zincir kopmuş olacaktı. Bütün bu karşılaşmaları tesadüfle açıklamak mümkün mü? Buna göre var olmak, varlık kazanmak sanıldığı gibi sıradan ve normal bir oluşum değil, aksine olağanüstü bir planlama ve tasarım olarak değerlendirilse bu yaklaşım yanlış mı olur?
Aydın’da yaşayan bir köylü pazarda turp satarmış. Her zaman alışveriş yaptığı müşterisi, o gün köylüden yine turp almak istemiş ama turpların hep küçük olduğundan şikâyet edince köylü ona şöyle yanıt vermiş:
- Şikâyet etme ağam, turpun büyüğü heybede!
Bizim heybemiz yok ama okuyacağınız bu kitapta büyük bir turp var!

devamını oku..
Bu üründen 2 adet satılmıştır.
% 35
indirim
123.50
Liste Fiyatı : 190.00
Kazancınız : 66.50
Miktar :  
Adet
Temin Süresi : 1 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %35 indirim