A. Ali Ural'ın yazarlık atölyesi hakkında aliuralyazarlikatolyesi@gmail.com adresinden bilgi edinebilirsiniz. . . .
Devamını Oku >>
Türkiye Yazarlar Birliği 2017 yılında ülkemizde yaşanan kültür, sanat ve fikir hayatındaki gelişmeleri değerlendirerek, “Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları”nı yılın ilk günü açıkladı.Türkiye Yazarlar Birliği 2017 yılının Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları açıklandı. "Olay Berlin'de Geçiyor" kitabıyla "Hikâye" ödülüne layık görülen yazarımız Naime Erkovan oldu. . . .
Devamını Oku >>
ESKADER 2017 Kültür-Sanat Ödülleri 18 Aralık 2017 Pazartesi günü Birlik Vakfı’nda düzenlenen bir toplantı ile medyaya ve kamuoyuna duyuruldu. Toplam 22 daldaki 24 ödülün sahipleri belli oldu.ESKADER 2017 Kültür-Sanat ödülleri açıklandı. "Bir Şehir Durduğunda" kitabıyla "Gezi" ödülüne layık görülen yazarımız F. Hande Topbaş oldu. . . .
Devamını Oku >>
ESKADER 2017 Kültür-Sanat Ödülleri 18 Aralık 2017 Pazartesi günü Birlik Vakfı’nda düzenlenen bir toplantı ile medyaya ve kamuoyuna duyuruldu. Toplam 22 daldaki 24 ödülün sahipleri belli oldu.ESKADER 2017 Kültür-Sanat ödülleri açıklandı. "Yan Tesir" kitabıyla "Şiir" ödülüne layık görülen yazarımız Hüseyin Akın oldu. . . .
Devamını Oku >>
Toplam 4 haber bulunmuştur. / Gösterilen 0-5