Detaylar

Kategori Deneme
Yayıncı Şule Yayınları
Liste Fiyatı 11.11
Format Kitap
Barkod-ISBN 9789757796350
Yayın Tarihi 2014-04-15
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 111
Kapak Karton
Kağıt Karton
Boyut 125 X 210

Hastalar İnsandır

Bu kitap ilk kez basıldığında yeni doğan çocuklar, bu yıl lise son sınıfa geçtiler. Doktorlar, hemşireler ve sağlık çalışanlarının dünyasında ve tüm dünyada bazı değişiklikler oldu. En azından erkek hemşireler var hayatımızda, performans puanı toplu- yor doktorlar. Özel hastanelerin sayısı öngöremediğimiz kadar arttı. Küresel ısınmaya rağmen, ısınmayan bazı evlerde çayın kaynar suyu yine bazı çocukların üstüne döküldü. Bazı doktorlar doçent, profesör oldular. Bazı doktorlar, hemşireler öldüler. Bazıları öldürüldüler. İşe yeni başlayanlar oldu, emekli olanlar oldu. Taraf olanlar oldu bazı tartışmalarda.
Peki ya hastalar? Onlardan da iyileşenler oldu, ölenler oldu, hastalıkları devam edenler oldu. Doktoruna köy yumurtası, çikolata, çiçek, gömlek, kıravat götürdü bazıları. Bazıları çokça dua etti.
Yukarıda anamadığım başka şeyleri de kapsamak koşulu ile, ne oldu ne oluyor ve ne olacaksa hasta olmakla başlayan, de- ğişmedi. Doktor olmak zor diyorsun ya, hasta olmak kolay mı? Ben hasta olmayı seçmedim, sen nasıl doktor olmayı seçmiş olabiliyorsun?

Emeği Geçenler

Yazar   : Mehmet Oğuz Yenidünya

Etiketler

Kampanya
Bu üründen 4 adet satılmıştır.

Satış

% 70
indirim
3.33
Liste Fiyatı : 11.11
Kazancınız : 7.78
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %70 indirim