Format Kitap
Barkod 9786054498420
Yayın Tarihi 2012-10-19
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 523
Kapak Ciltli
Kağıt 1.Hamur
Boyut 150 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kemal Ural

En önemli noktalama işaretidir soru işareti. En sarsıcı sorularsa insanın kendiyle baş başa yaşadığı yerde sorulur; iç dünyasında Peki, neden soru sorar kendine insan? Yüzleşmek istediği bir cevap mı vardır, kendine itiraf etmediği.

Kemal Ural Birin Sırrında, inanç ve inançsızlık vadileri arasında gidip gelen insanın tereddütlerini kucaklıyor. Kucaklıyor, diyoruz; çünkü hayatın anlamını arayan ya da anlam veremeyenleri yargılamıyor kitap. Dahası insanın asırlarca içinde sürüklendiği ırmağa bir dal uzatıp tutunmasını istemiyor sürüklenenlerden; elinizdeki küreklere işaret ediyor yalnız.

Düşüncenin ilk yapacağı şey, evrendeki birliği, Bütünle Parçanın iç içeliğini görmek, dış görünüş üstünden perdeyi aralayıp hakikati sezmekir. Bilmek, Bütünü kavramaktır. Bütün kavranmazsa parçalar gözden kaçar. diyor Kemal Ural.

Birin Sırrı görerek, bilerek, farkında olarak yaşamak isteyenlerin elinden bırakmayacağı bir kitap. Bu kitap, hayatın fotoğrafını sonsuz gerçeğin sınırına taşımaya çalışıyor.

Not: Bir'in Sırrı kitabı Kemal Ural'ın İnançsızlığın Anatomisi kitabının genişletilmiş baskısıdır. İsmi Bir'in Sırrı olarak değiştirilmiştir.

devamını oku..
Kategori : Kemal Ural Dizisi
Bu üründen 8 adet satılmıştır.
% 35
indirim
260.00
Liste Fiyatı : 400.00
Kazancınız : 140.00
Miktar :  
Adet
Temin Süresi : 1 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %35 indirim